Doğal afetler yada kanalizasyon taşması sonucu oluşacak su baskınlarında konutunuzun yada eşyalarınızın suya maruz kalması ile eşyalarınızda kalıcı hasar meydana gelebilmektedir.
Doğal afetler yada taşmalar sonucu geri tepen suyun elzem olarak çekilmesi gerekmekte olup, Konut içerisinde bulunan malzemeler ile bu suyu çekmek olanaksızdır. Şirketimizce 7/24 olarak su baskınları, taşmalarda en profesyonel makineler ile suyu çekerek konutunuzu en az zararda kalacak şekilde ilk yardım sağlanmaktadır.
Pis su taşmaları için ise konutunuzun dezenfektasyonu bireysel olarak yapılması mümkün olmamakla birlikte, yapılan işlemler yetersiz kalacaktır. Şirketimizce pis su taşmalarında öncelikle suyun elzem olarak çekilmesi, Daha sonra temizlik işleminin sağlanarak en üst düzeyde dezenfektasyonu sağlanmaktadır konu işlemler için yine özel seçilmiş profesyonel makine ve ürünler kullanılmaktadır.

Antalya genelinde ev işyeri ofis, fabrika, mağaza, depo, bodrum vb. benzeri tüm meskenlerin sel baskını temizliği, su tahliye işlemleri, dezenfekte, atık su çekimi ve dezenfekte, kanalizasyon basması sonrası (lağım suyu temizliği) gibi hizmetleri yerine getiriyoruz.

Su Baskını temizliği
Vidanjör
Su Baskını
Su çekme
sel Baskını
Su Tahliye
Su Boşaltma
Pis Su Boşaltma
Su çektirme
Antalya Su Baskını