“Expo Temizlik” Hakkımızda

Temizlik sektörü Antalya gibi sıcak iklime sahip kentlerde daha önemlidir. Bu yüzden her sektörün ihtiyacı olan temizliğin kusursuz bir şekilde yapılması için, firmamız “Expo Temizlik” Antalya temizlik firmaları arasında kaliteli hizmet anlayışıyla öne çıkmaktadır.

Birbirinden farklı sektörlerde hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak için kusursuz bir şekilde çalışmaktadır. Bu yüzden her zaman size özel hizmet verecek olan firmamız, memnun kalacağınız birçok alternatifi size sunacak bir şekilde çalışmaktadır. En ekonomik şekilde hizmet alacağınız Expo Temizlik ile avantajlı fiyat seçeneklerini her zaman yaşayabilirsiniz.

Birbirinden şık mekanların hijyenini sağlamak için çalışan firmamız, koşulsuz bir müşteri memnuniyeti sunarak beğeni kazanacak olan hizmetlerini sunmaktadır.

Misyonumuz;

Müşterilerimizin tüm mekanlarını en iyi şekilde temizlemek amacıyla hizmet veren firmamız memnun kalmayacağınız hiçbir hizmeti eksik bırakmamaktadır. Bu yüzden her zaman önceliğimiz müşterilerimizi mutlu etmek olacaktır.

Çalışanlarımızın düzenli olarak eğitim almasını sağlayarak her fırsatta memnun kalacağınız sonuçlara ulaşmanız mümkün olacaktır. Bu yüzden her zaman misyon edindiğimiz hizmetlerimizle en uygun koşullarda sorunlarınızı çözüyoruz. Teknolojik ve pratik ekipmanlarımızla kalıcı bir müşteri memnuniyeti garantiliyoruz.

Vizyonumuz;

Geleceğe dair hedefimiz müşteri memnuniyetini %100’e ulaştırmak ve Antalya’nın tüm mekanlarında elemanlarımızın istihdamını sağlamaktır.

Dış mekan temizliğinden iç mekan temizliğine kadar temizliğin her türlü detayını sunacağımız sitemizde, birbirinden farklı gereçlerle nitelikli bir temizlik sağlıyoruz. Gelecekte de tüm iş yerleri ve mekanlarda temizlik hizmeti vererek memnun kalacağınız sonuçları sizlere sunmaktan onur duyacağız. Antalya temizlik ihtiyaçlarında tüm dünyanın bilinen markalarını kullanan ekibimiz, sizin için her zaman memnuniyet sunacak sonuçlar üreterek Antalya’da lider konuma gelmeyi hedeflemektedir.

Temizlik sektöründe en hızlı ve güvenli çözümleri sunan firma olmayı hedefleyen firmamız uygun koşullarda hizmet alabilmeniz için hizmet ağını üst düzeye ulaştırmayı hedeflemektedir.

Hizmetlerimiz;

Profesyonel temizlik hizmeti veren ekibimiz, öncelikle genel temizlik konusunda eksiksiz bir şekilde hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra aşağıdaki temel kategorilerde hizmet veriyoruz;

 • Ev temizliği,
 • Ofis temizliği,
 • Cam temizliği,
 • Otel temizliği,
 • Okul temizliği,
 • Fabrika temizliği,
 • İnşaat temizliği,
 • Koltuk temizliği,
 • Özel temizlik,
 • Villa temizliği,
 • Perde temizliği gibi birçok farklı temizlik ihtiyacını karşılıyoruz.

Mekanlarınızın en iyi şekilde değerlendirilebileceği temizlik sistemi için ihtiyaç duyduğunuz birçok temizlik türünde uzman olan ekibimiz ve teknolojik ekipmanlarımızla hizmet veriyoruz. Her zaman memnuniyet garantili hizmet anlayışımızda önceliğimiz siz değerli müşterilerimiz olmakla birlikte, Antalya temizlik hizmeti konusunda sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmetinizdeyiz.