Fabrika Temizliği

/Fabrika Temizliği
Fabrika Temizliği 2017-12-05T18:57:15+00:00

Fabrika Temizliği Hizmetimiz

Antalya ilinin tüm ilçelerinde deneyimli ekibimiz, personellerimiz ve ekipmanlarımız ile Expo Temizlik firması olarak fabrika temizliği hizmeti vermekteyiz. Üretim tesisleri ve Organize Sanayi Bölgelerinin temizliği ciddi bir deneyim ve bilgi gerektirmektedir. Kimyasal reaksiyonlara neden olmayacak İş akışınızı bozmayacak şekilde yapılması gerekmektedir.

Antalya fabrika temizleme hizmetiFabrikalarda zemin, ekipman, genel temizlik ve özel alanların temizliği konusunda eğitimli olan elemanlarımız hizmet vermektedir. Özel ekipman ve gereçlerle hizmet alabileceğiniz firmamız her zaman en ekonomik koşullarda hizmet vermektedir. Temizlik konusunda bilgi edinmek isterseniz, ekibimizle iletişime geçerek her türlü bilgiyi öğrenebilirsiniz.

Fabrika Temizliği Hizmetimiz Neleri Kapsamaktadır

Rutin Temizlik;

Rutin olarak temizleme yapılan fabrikaları her gün ya da her hafta olacak şekilde temizliyoruz. Özellikle iç mekan temizliğini yapan ekibimiz dilerseniz dış mekan temizliğini de yaparak eksiksiz bir şekilde sorunlarınızın çözülmesini sağlıyor.

Özel Temizlik;

Fabrika temizliği ve diğer temizlik hizmetlerimiz için kuruma özel temizlik yöntemleri uyguluyoruz. Makinelerimiz ve ekipmanlarımızı sektörünüze göre seçerek, sonuçtan memnun kalacağınız birçok alternatif ulaştırıyoruz. Özel temizlik hizmetleri için gerekli olan her konuda bilgi alabileceğiniz firmamız düzenli temizlik ihtiyaçlarınız için sınırsız ve sorunsuz hizmet vermektedir.

Makineli Temizlik;

Endüstriyel temizlik hizmetini en son teknoloji temizlik makineleriyle yapıyoruz. Profesyonel çözümler sunan firmamız, her zaman en temiz şekilde kullanacağınız mekanlar yaratmak profesyonel olarak makineli temizlik hizmeti vermektedir.

Üretim Tesisi Temizliği;

Üretim tesislerinin temizlenmesi daha büyük bir özen ve deneyim gerektirdiğinden bu temizlik sistemi için ihtiyaç duyulan her konuda uzman olan personellerimizin desteğini alabilirsiniz.

Fabrika İçi Ofis Temizliği;

fabrika temizlemeOfis ve üretim alanlarınızın temizliği için sorunsuz bir şekilde hizmet alacağınız firmamız, Antalya temizlik ihtiyaçlarınızın karşılanması için en güvenilir tercihlerden biri olacaktır. Ofisinizde en yukarıdan aşağıya doğru olmak üze temizlik işleminiz gerçekleştirilir. Tüm masa ve dolaplarınız silinir. Çalışma şekline ve işleyişe hiçbir zarar vermeden biz temizlik hizmetinizi yapabiliriz.

Her yerde maksimum hijyeni garanti eden Expo Temizlik ile temizliği kapınıza kadar getiriyoruz. Bu şekilde ihtiyaç duyulan her konuda destek veren elemanlarımızla rutin bir temizlik hizmeti almanızı mümkün kılıyoruz.