Dış Cephe ve Cam Temizliği Hizmetimiz

Expo Temizlik Firması olarak Antalya il ve ilçelerinde dış cephe ve cam temizliği hizmeti vermekteyiz. Temizlik konusunda kusursuz bir şekilde yaklaşan ekibimiz, her türlü kimyasal malzeme ve temizlik ekipmanlarını kullanarak çok katlı binaların temizlenmesi sağlamaktadır.

Antalya cam temizleme silme hizmetiBüyük bir güvenlik ve ekipman desteği ile temizlenmesi gereken camlar, çok katlı binalar ve büyük yapılar için profesyonel çözümler gerekir. Temizlik çözümleri ve problemlerin giderilmesi için her zaman ihtiyacınız olan hizmeti veren firmamız dış cephe cam temizleme konusunda eğitim almış olan sertifikalı ekiplerle çalışmaktadır.

İş ve işçi güvenliği konusunda eksiksiz olarak çalışan bir firmayız. Tüm elemanlarımız çalışma izinleri alınmış olan uzman dış cephe temizliği personelleridir. Memnuniyetinizi sağlayacak olan birçok çalışma koşuluyla problemsiz bir şekilde hizmet almanızı sağlamaktayız.

Firmamızda Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılmaktadır

Düzenli periyotlarla temizlemeyen dış cephe ve cam üzerinde bir süre sonra belirli bir kir katmanı oluşur ve temizlenmeyen her sürede de cephenin ya da camın temizlenmesi zorlaşır. Aynı zamanda da temizlik aşamasında dış mekana verilen zarar çoğalır.

Biz Antalya Expo Temizlik şirketi olarak dış cephe cam temizliğinde binanın bulunduğu konum, kat sayısı, yüksekliği ve mevsim şatlarını göz önüne alarak dış cephenin hangi yöntemle temizleneceğine karar veririz. Bu yöntemler;

Dağcılık yöntemi: Bu yöntemde sadece dağcılık eğitimini başarıyla tamamlamış ekibimiz kullanılır. Maliyet olarak oldukça düşük maliyetli bir yöntemdir ayrıca iş sürecini oldukça kısaltır. Bu yöntem oldukça sık kullanılır.

Sepetli Vinç Yöntemi: Eğer binanın konumu önüne vinç getirmeye uygun ise, binanın önüne bir vinç getirilir ve personel bu vincin sepetine emniyet kemeriyle bağlanarak temizlik yapılır.

Antalya dış cephe temizleme hizmetiTeleskop Yöntemi: Yüksekliği az olan binalarda, bina üzerinden teleskop olarak adandırılan sırıklar sarkıtılarak temizlik yapılır.

Askı İskele Yöntemi: Binanın çatısı iskele kurmaya uygun ise, binanı çatısından askılı olmak üzere bir iskele kurulur.

AVM ve Fabrika Cam Temizliği

Çok katlı yapılarda, AVM ve fabrikalarda dış cephe cam temizliği konusunda 7 gün 24 saat süren bir çalışma sistemiyle hizmet vermekteyiz. İyi referanslarımız ve memnun eden pozitif yaklaşımımızla profesyonel çözümler sunduğumuz müşterilerimize her mevsim sorunsuz bir şekilde temizlik hizmeti sağlamaktayız. Expo temizlik olarak her türlü plaza ve AVM dış cephe temizliği için en uygun fiyatlarla Antalya’nın tüm ilçelerinde hizmetinizdeyiz.