Otel Temizliği Hizmetimiz

Antalya’nın il ve ilçelerinde bulunan otellerin temizliğinin yapılması için Antalya temizlik firmamız Expo Temizlik size en iyi hizmeti vermektedir. Oteller kenti olan Antalya, turizm açısından Türkiye’nin başkentidir. Bu yüzden otel denildiğinde temizlik ve hijyen ilk sıralarda yer alır. Otel temizliği dendiğinde ise Antalya bölgesinde ilk akla gelen Expo Temizlikdir.

otel temizliği hizmetiKurumsal temizlik için en önemli ihtiyaç olan inşaat sonrası otel temizliğinden, genel otel ve kat temizliğine kadar birçok temizlik için size sorunsuz bir şekilde destek vermektedir. Genel temizlik için kat temizliği, odaların ve odadaki eşyaların temizliği gibi birçok temizlik yöntemini tek kalemde düzenleyebilirsiniz.

Antalya’daki tek muhatabınız olacak olan ekibimiz, en son teknoloji ürünü olan ekipmanlar ile size destek vermektedir. Otellerdeki kurumsal ihtiyaçların karşılanması için ilk adresiniz Expo temizlik olacaktır. Antalya otel temizliği hizmetimizden yararlanmak için her zaman bize ulaşabilir, memnun kalacağınız sonuçları ortaya çıkarabilirsiniz.

Otel Temizleme Hizmetimiz Neleri Kapsıyor

1- Kat Temizliği

Otel Odalarının Temizlenmesi: Katların temizlenmesi için rutin zamanlama ayarlarında temizlik hizmeti veren personelimiz, en ekonomik koşullarda temizlik ekipleri ile destek vermektedir. Uzun ya da kısa vadeli temizlik taleplerinizde kat temizliği için sürekli aktif bir şekilde çalışacak olan ekibimiz, sizin için en uygun çözümleri üretecek, gerekli olan personel desteğini nitelikli olan elemanlardan yana verecektir.

Yastık ve Çarşaf Temizliği: Yatak ve çarşafların temizlenmesinin de dahil edildiği otel odalarının temizliği için günlük ve müşteri giriş çıkışları kontrol edilerek yapılan temizlik için her zaman sorunsuz bir şekilde destek alabilirsiniz. Yatakların ve çarşafların temizlenmesi, otel yatağı ve yastıklarının düzenli olarak temizlenip silinmesi için her zaman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Banyo Temizliği: Yine müşterilerin giriş çıkışları kontrol edilerek kat temizliği sırasında banyo temizlenir. Havlular değiştirilerek gerekli şampuan, el sabunu, saç kremi, diş macunu, tuvalet kağıdı gibi malzemeler tamamlanır.

2 – Çamaşırhane temizliği

3 – Ortak alan temizliği

4 – Arka mekan temizliği

5 – Restoran ve mutfak temizliği

6 – Halı bakımı ve yerinde temizlik hizmeti

7 – Sert zemin bakım ve cila işlemi

8 – İnşaat ve tadilat sonrası ayrıntılı temizlik

9 – Cam temizliği

10 – Sezon öncesi temizlik

11 – Sezon sonrası temizlik

Kurumsal Çözümler

otel temizleme hizmetimizKurumsal çözümlerimizle temizliğe dair her konuda en iyi şekilde hizmet vermeyi garanti ediyoruz. Özellikle yoğun bir turizm trafiği olan ve otellerde ihtiyaç duyulan rutin temizlik ihtiyaçları için her zaman memnun kalacağınız sonuçlar almanızı sağlıyoruz. İç ve dış mekanlarınız, cam ve plaza katlarınız, otel havuzlarınız ve giriş alanlarınızın en iyi şekilde temizlenmesi için 24 saat hizmet verecek olan ekibimizle birlikte her zaman size hizmet etmeye hazırız.

Lütfen daha detaylı bilgi alınız.