Hijyen ve daha konforlu bir yaşam alanı için oldukça önemli olan gündelik temizlik kimi zaman baş edilmesi güç bir hale gelebilmektedir. Düzenli olarak yapıldığında hem yaşanan ortamın rahatlığına hem de sağlık koşullarına olumlu etki eden temizlik ertelendikçe büyüyüp yapılması daha zor bir hal alabilmektedir. Yapılacak kapsamlı ve büyük temizliklerin arasında bu tür günlük temizlik hizmeti almak bu nedenle oldukça önemlidir. Bu noktada ise devreye profesyonel temizlik çalışanları girmekte olup ev sahibinin isteğine göre her türlü temizlik hizmetini sunmaktadır

Gündelik Temizlik Hizmetlerimiz

Günlük ya da haftanın birkaç günü yapılan gündelik temizlik olarak da bilinen temizlik hizmeti ile daha temiz, düzenli ve toplu ev şartlarını müşterilerimize sunuyoruz. Bütün işlerin aynı anda ve tek bir günde değil de gündelik olarak düzenli şekilde yapılması ile evlerin sürekli temiz ve düzenli kalmasını sağlıyoruz. Günlük temizlik hizmetinde genel olarak sunduğumuz hizmetler ise zemin temizliği, toz alma, çöplerin toplanması, dış yüzeylerin temizlenmesi ve silinmesi, lavabo ve tuvalet temizliği olarak sıralanmaktadır. Bununla birlikte evin durumu ve müşterilerin istekleri doğrultusunda hizmetlerin genişlemesi mümkün olmaktadır.

Gündelik Temizlik Hizmetine Dahil Olanlar

Evin en önemli ve en çok kirlenen kısımlarından olan mutfak için gündelik temizlik hizmeti içerisinde mutfak dolaplarının dışarıdan silinmesi, çöplerin atılması, zemin temizliği, dış yüzeylerin tozunun alınıp toplanması ve gerekliyse bulaşıkların yıkanması hizmetlerini sunmaktayız. Mutfak kadar önemli ve sık kullanılan tuvalet ve banyoların temizliği de hizmetlerimiz içerisinde büyük önem taşımaktadır. Banyo temizliğinde ise çöplerin toplanması, ayna ve dış yüzeylerin silinmesi, tuvalet ve duşa kabin temizliği, zemin temizliği hizmetlerini sunmaktayız.

Banyo ve mutfak temizliği detaylı şekilde yapıldıktan sonra gündelik temizlik hizmetleri içerisinde salon, yatak odası, çalışma odası ya da evin şartlarına göre değişen hizmetlerini vermekteyiz. Yatak odası için kıyafetlerin derlenip toplanması, zemin temizliği, mobilyaların tozunu alma ve yatağın toplanması gibi hizmetleri değerli müşterilerimize sunmaktayız. Salon temizliği de de yine aynı şekilde tozların alınması, zeminin temizlenmesi ve kiriş temizliği olarak sayılabilmektedir. Bunların dışında kalan alanların da temizlenmesi ile detaylı olarak gündelik temizlik hizmetimizi bitirmekteyiz. Gündelik temizlik düzenli olarak yapıldığında ev daha temiz ve toplu olduğundan önemli zamanlar stressiz atlatılmakta ve büyük temizlikler daha kolay ve kısa sürede yapılabilmektedir. Bu nedenle düzenli olarak gündelik temizlik yapılması konut sakinlerini birçok açıdan olumlu etkilediğinde tavsiye edilmektedir.