Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

//Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Camların dış cephesi genelde hava şartlarından kaynaklı oluşur ve görüntü kirliliğine neden olur. Bu görüntü kirliliğinden kurtulmak için dış cephe cam temizliği yapılması gerekmektedir. Bu işlem özellikle yüksek katlar için oldukça zorlayıcı bir işlemdir. Yükseklik korkusu olan kişiler kesinlikle bu temizlik işlemine girişmemelidir. Bu yüzden uzman bir ekiple çalışmanız ve yapılacak işlemler sonunda memnun kalmanız oldukça önemlidir. Dış cephe cam temizliği konusunda sizlere yardım edebilecek bir firmayı tercih etmelisiniz. Firma seçiminde özenli olmalı ve işlerini iyi bir şekilde tamamlandığından emin olmalısınız. Burada firmayı daha önce tercih eden kişilerinin memnun kalıp kalmadığını ve firmanın referansları hakkında internet üzerinden kısa bir araştırma yapabilirsiniz.

Dış Cephe Cam Temizliği İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır?

Özellikle yüksek katlarda yapılacak olan dış cephe cam temizliği dikkat ve profesyonellik gerektirmektedir. Cam temizliği işleme hafifi alınmamalıdır küçük bir hata yaralanmalara ya da daha ciddi sorunları karşınıza çıkartabilir. Yaşı ilerlemiş kişilerde oluşan dikkat eksikliği yüzünden bu işlemleri yapması uygun görülmemektedir. Silinecek camın yükseklik ebadına göre vinç, vinç makaslı platform, asma sepet, teleskopik uzatma, örümcek vinç gibi aletlerden yararlanılabilir. Firmamız bu konuda geniş bir yelpazeye sahiptir. Pencerelerin kenarlarında yer alan ve soğukları önlemek için kullanılan silikonlar ya da plastikler hava şartlarına bağlı olarak sık sık biçimlerinde bozulmalar olmaktadır. Bu yüzden devamlı olarak masraf çıkartmaktadırlar. Böyle durumlarla karşılaşmamak için dış cephe cam temizliği belirli aralıklarla yapılmalıdır. Temizlik şirketleri temizlik sırasında özel bezler ve özel solüsyonlar kullandıkları için camlara asla zarar vermemektedirler.

Dış Cephe Cam Temizliği İncelikleri

Pek çok kişi dış cephe cam temizliği işlemi sırasında epey zorlanmaktadır. Bu zorlanmanın temel nedeni bu işlemin gerçektende zor olmasından kaynaklanmaktadır. Özellikle yüksek katlı binaların cam temizliği daha fazla zorlayıcı olmaktadır. Firmamız uzun senelerdir bu alanda hizmet veren ve birçok işinde uzman olan kişi ile çalışmaktadır. Gökdelenlerde, ofislerde, yüksek katlı binalarda son derece profesyonel bir biçimde hizmet vermeyi sürdürmektedir. Dış cephe kısmında yer alan camlarınız itinalı bir biçimde silinip temizlenme işlemi gerçekleştirilmektedir. İş güvenliği ve iş sağlığına ilkesinden hareketle güvenlik açsından bütün tedbirler firmamız tarafından sağlanmaktadır. Cam temizliği uzun zaman alabilir ancak firmamız bu alanda da farkını ortaya koymaktadır. Nitelikli personelimizle birlikte temizlik için gerekli olan ürünleri kullanarak kısa bir süre içerisinde cam temizleme işlemini bitirebilmekteyiz.

2018-09-14T09:44:31+00:00